قهرمان استان مازندران در سه رده سنی
به سایت خبری «وانانیوز» خوش آمدید.      اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید (مقام معظم رهبری)       

سایت خبری تحلیلی وانانیوز|vision news website

فالووریاب
فالووریاب
رسپینا
کد خبر: ۱۸۴۰۲۱
رقابت های کشتی ساحلی، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور- بندر گز
تاریخ انتشار:۱۶:۰۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
استان مازندران به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور رسید.
به گزارش وانانیوز، 

 به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور امروز (پنج شنبه) در شهر بندر گز استان گلستان برگزار شد.

 اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی بزرگسالان:

رده بندی انفرادی:

70 کیلوگرم: 1- علی رحمانی (مازندران) 2- حامد شاهکلایی (اردبیل) 3- مجید ساده (خراسان رضوی) و محمدجواد میرزاییان (لرستان) 5- فردین شکری (خوزستان) و تیمور گنجعلیا (قزوین) 7- امیر ملایی (البرز) 8- مصطفی شیخ چلندر (تهران) 9- میلاد رضایتی (گیلان) و امیر خدادادی (توابع تهران)

80 کیلوگرم: 1- محسن عباسی (البرز) 2- میلاد مهدی زاده (تهران) 3- حسن بیرانوند (لرستان) و علی شفیع زاده (مازندران) 5- صادق پاریاب (گیلان) 6- امید حیدری (توابع تهران) 7- وحید میلی نسب (کرمان) 8- حمید الهیان (خراسان شمالی) 9- علی غلامی (مرکزی) و مهدی مولایی (خوزستان)

90 کیلوگرم: 1- هادی وفایی (همدان) 2- فرزاد قهرماین (کرمانشاه) 3- علی نجاتی (گلستان ب) و علیرضا وظیفه شناس (خراسان رضوی) 5- احمد یوسفعلی (زنجان) 6- مهدی طاهری (تهران) 7- محمد علی تبار (مازندران) 8- علی خانپور (قزوین) 9- رضا شاه محمدپور (آذربایجان شرقی) و حسین جلالی نژاد (لرستان)

90+ کیلوگرم: 1- پویا رحمانی (فارس) 2- جابر صادق زاده (مازندران) 3- مصطفی روشن بخش (گیلان) و محمد مرادی (کرمانشاه) 5- میلاد یوسفی (خراسان رضوی) و حسین پورخیری (توابع تهران) 7- سهراب یاری (البرز) 8- عارف بارانی (لرستان) 9- جلیل پیرمردی (تهران) 10- حسین رایجی (گلستان ب)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 68 امتیاز 2- البرز 41 امتیاز 3- تهران 41 امتیاز 4- خراسان رضوی 40 امتیاز 5- لرستان 38 امتیاز 6- کرمانشاه 37 امتیاز 7- گیلان 31 امتیاز 8- فارس 25 امتیاز و همدان 25 امتیاز 10- توابع تهران 21 امتیاز

 کشتی جوانان:

رده بندی انفرادی:

60 کیلوگرم: 1- امید سرلک (لرستان) 2- علی اصغر قنبری (البرز) 3- اشکان همتی (تهران) و ابراهیم باباخانی (زنجان) 5- علی بوربور (سمنان) و عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 7- رضا عرب (گلستان الف) 8- امیرمحمد تسلیمی (مازندران) 9- متین زارعی (کرمانشاه) 10- محمد حیدری (توابع تهران)

70 کیلوگرم: 1- سهیل پرسته (گیلان) 2- علیرضا حسنی (تهران) 3- محمدامین حسنی (زنجان) و علیرضا اشکیور (مازندران) 5- محمدرضا شجاعی (همدان) و محمدرضا عسگرپور (فارس) 7- امیرحسین هادی پور (لرستان) 8- حسن تنهایی (آذربایجان شرقی) 9- مرتضی بابایی (گلستان الف) 10- معین حسنی (خراسان شمالی)

80 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- عرفان تاراوی (خراسان رضوی) 3- سجاد وحید زمان (آذربایجان شرقی) و امیرمحمد مختاری (همدان) 5- حمید نصیری (خوزستان) و اسماعیل حاجی زاده (توابع تهران) 7- علی عسگری (البرز9 8- مسعود ساعدی (خراسان شمالی) 9- حمزه کرد (تهران) 10- رضا مرادی (لرستان)

80+ کیلوگرم: 1- عرفان جعفری (مازندران) 2- سجاد لونی (لرستان) 3- سعید سلطانی (تهران) و علی شاه ملکی (توابع تهران) 5- علی اکبر غلامی (البرز) و امیرحسین کریمی فر (خراسان رضوی) 7- مهدی عباسی (گیلان) 8- رضا رحمانی (آذربایجان شرقی) 9- احمد بیات (مرکزی) 10- امیرحسین حبیبی (همدان)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 71 امتیاز 2- لرستان 25 امتیاز 3- تهران 54 امتیاز 4- البرز 38 امتیاز 5- گیلان 33 امتیاز 6- آذربایجان شرقی 31 امتیاز 7- خراسان رضوی 30 امتیاز 8- زنجان 30 امتیاز 9- توابع تهران 27 امتیاز و همدان 27 امتیاز


 کشتی نوجوانان:

رده بندی انفرادی:

60 کیلوگرم: 1- علیرضا حیدری (خراسان شمالی) 2- سجاد جوکار (خوزستان) 3- علی اکبر محمدپور (مازندران9 و علیرضا طهمورثی (توابع تهران) 5- احمدرضا کرزبر (لرستان) و امیررضا بیات (همدان) 7- امیرحسین کثیرلو (زنجان) 8- نیما صمدیان (البرز) 9- مهرشاد صفرپور (گیلان) و امیرمحمد ملکی (آذربایجان شرقی)

70 کیلوگرم: 1- فرشاد رحمانی (مازندران) 2- علیرضا احمدی (توابع تهران) 3- امیدرضا سهیلی (البرز) و محمدمهدی اصغری (همدان) 5- داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی) و بهزاد سلمان نکاد (تهران) 7- محمدامین یاری (گیلان) 8- هادی مهمدی (خوزستان) 9- مراداد فلاحی (لرستان) 10- مسعود نیستانی (خراسان شمالی)

70+ کیلوگرم: 1- سهیل یوسفی (خراسان رضوی) 2- پوریا آهنگر (مازندران) 3- امیرحسین شعاعی (تهران) و ابوالفضل رستم پور (گیلان) 5- محمد کریمی (البرز) و امیرحسین علیپور (خراسان شمالی) 7- مهدی حبیبی (گلستان ب) 8- آرش صادقی (لرستان) 9- فرهاد اکبری (گلستان الف) 10- محمدرضا داداشی (زنجان)
رده بندی تیمی: 1- مازندران 60 امتیاز 2- خراسان شمالی 37 امتیاز 3- توابع تهران 35 امتیاز 4- البرز 31 امتیاز 5- گیلان 27 امتیاز 6- خوزستان 26 امتیاز 7- خراسان رضوی 25 امتیاز 8- تهران 25 امتیاز 9- همدان 25 امتیاز 10- لرستان 20 امتیاز

انتهای پیام/ک
 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث
رسپینا- پهنای باند اختصاصی
آخرین اخبار
پربازدید
ویژن پلاس
نیازمندیها
برای دریافت برنامه تمرینات بدنسازی و رژیم غذایی کلیک کنید. مربی آنگینه آوانسیان