چطور فیلم نت با محتوا گوی سبقت را ربود؟
به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفتههای شانزدهم تا بیستویکم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:
هفته شانزدهم
یکشنبه 4 دی 1401
خیبر خرمآباد - شهرداری آستارا، ساعت 14، ورزشگاه تختی خرمآباد
شمس آذر قزوین - آرمان گهر سیرجان، ساعت 14، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
استقلال خوزستان - خوشه طلایی ساوه، ساعت 14، ورزشگاه غدیر اهواز
چوکای تالش - خلیج فارس ماهشهر، ساعت 14، ورزشگاه پوریاولی تالش
ون پارس اصفهان - استقلال ملاثانی، ساعت 14، ورزشگاه فولادشهر
مس شهر بابک - دریا کاسپین (رایکا) بابل، ساعت 14، ورزشگاه سردار سلیمانی شهر بابک
سایپای تهران - شهرداری همدان، ساعت 14، ورزشگاه پاس قوامین تهران
پارس جنوبی جم - فجر سپاسی شیراز، ساعت 14، ورزشگاه تختی جم
هفته هفدهم
شنبه 10 دی
شهرداری آستارا - پارس جنوبی جم، ساعت 14، ورزشگاه وحدت آستارا
خوشه طلایی ساوه - ون پارس اصفهان، ساعت 14، ورزشگاه امیرکبیر کاشان
شهرداری همدان - خیبر خرمآباد، ساعت 14، ورزشگاه حاجی بابایی همدان
خلیج فارس ماهشهر - چادرملوی اردکان، ساعت 14، ورزشگاه شهدای ماهشهر
استقلال ملاثانی - سایپا تهران، ساعت 14، ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
فجر سپاسی شیراز - مس شهر بابک، ساعت 14، ورزشگاه حافظیه شیراز
دریا کاسپین بابل- چوکای تالش - ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
یکشنبه 11 دی
آرمان گهر سیرجان – استقلال خوزستان - ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
هفته هجدهم
چهارشنبه 28 دی
پارس جنوبی جم - خیبر خرمآباد - ساعت 14- ورزشگاه تختی جم
شهرداری آستارا - مس شهربابک - ساعت 14- ورزشگاه وحدت آستارا
خوشه طلایی ساوه - شمس آذر قزوین- ساعت 14- ورزشگاه امیرکبیر کاشان
دریا کاسپین (رایکا) بابل - سایپای تهران - ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
آرمان گهر سیرجان - چادرملوی اردکان- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
استقلال ملاثانی - خلیج فارس ماهشهر - ساعت 14- ورزشگاه غدیر اهواز
شهرداری همدان - استقلال خوزستان - ساعت 14- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
فجر سپاسی شیراز - ون پارس اصفهان - ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
هفته نوزدهم
چهارشنبه 5 بهمن
چوکا تالش - آرمان گهر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شمس آذر قزوین - دریا کاسپین (رایکا) بابل- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
خیبر خرم آباد - فجر سپاسی شیراز - ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد
سایپا تهران - شهرداری آستارا - ساعت 14- ورزشگاه پاس قوامین تهران
ون پارس اصفهان - شهرداری همدان - ساعت 14- ورزشگاه فولادشهر
چادرملو اردکان - خوشه طلایی ساوه - ساعت 14- ورزشگاه نصیری یزد
مس شهر بابک - پارس جنوبی جم - ساعت 14- ورزشگاه سردار سلیمانی شهر بابک
استقلال خوزستان - استقلال ملاثانی - ساعت 14- ورزشگاه غدیر اهواز
هفته بیستم
سهشنبه 11 بهمن
شهرداری همدان - مس شهر بابک - ساعت 14- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شهرداری آستارا - چادرملوی اردکان - ساعت 14- ورزشگاه وحدت آستارا
خیبر خرمآباد - سایپای تهران - ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد
دریا کاسپین (رایکا) بابل -ون پارس اصفهان - ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
پارس جنوبی جم - شمس آذر قزوین - ساعت 14- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی - چوکای تالش - ساعت 14- ورزشگاه غدیر اهواز
فجر سپاسی شیراز - استقلال خوزستان - ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
خوشه طلایی ساوه - خلیج فارس ماهشهر - ساعت 14- ورزشگاه امیرکبیر کاشان
هفته بیستویکم
دوشنبه 17 بهمن
چادرملو اردکان - فجر سپاسی شیراز - ساعت 14- ورزشگاه نصیری یزد
چوکای تالش - خوشه طلایی ساوه - ساعت 14- ورزشگاه پوریای ولی تالش
مس شهر بابک - خیبر خرمآباد - ساعت 14- ورزشگاه سردار سلیمانی شهر بابک
ون پارس اصفهان - شهرداری آستارا - ساعت 14- ورزشگاه فولادشهر
سایپا تهران - پارس جنوبی جم - ساعت 14- ورزشگاه پاس قوامین تهران
شمس آذر قزوین - استقلال ملاثانی - ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
خلیج فارس ماهشهر - آرمان گهر سیرجان - ساعت 14:15- ورزشگاه شهدای ماهشهر
استقلال خوزستان - دریا کاسپین (رایکا) بابل- ساعت 14:15- ورزشگاه غدیر اهواز
انتهای پیام/