برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول اعلام شد - سایت خبرگزاری وانا |vana news agency
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - October 19 2019
بیمه دات کام
کد خبر: ۲۹۵۷۱۸

برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول اعلام شد

تاریخ انتشار :۱۱:۲۶ - ۰۳ مهر ۱۳۹۸
کمیته مسابقات برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول فصل ۹۹-۹۸ را اعلام کرد.
به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته هشتم
جمعه ۱۹ مهر ۹۸
استقلال خوزستان - قشقایی شیراز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز
فجر سپاسی شیراز- سرخپوشان پاکدشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- ملوان بندرانزلی - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
مس رفسنجان- داماش گیلانیان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
گل ریحان البرز - مس کرمان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
سپیدرود رشت – رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران- آلومینیوم اراک - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
خوشه طلایی ساوه - آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
شنبه ۲۰ مهر ۹۸
نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران

هفته نهم
چهارشنبه اول آبان ۹۸
ملوان بندرانزلی- استقلال خوزستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
گل ریحان البرز- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان - فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان
پنجشنبه ۲ آبان ۹۸
قشقایی شیراز- نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک- مس رفسنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
آرمان گهرسیرجان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
سرخپوشان  پاکدشت- نود ارومیه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
داماش گیلانیان- بادران تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته دهم
چهارشنبه ۸ آبان ۹۸
بادران تهران- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
خوشه طلایی ساوه- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
مس رفسنجان- مس کرمان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
شهرداری تبریز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
سپیدرود رشت- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
نیروی زمینی تهران- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال خوزستان-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی اهواز

هفته یازدهم
دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸
رایکا بابل- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
داماش گیلانیان- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز
خوشه طلایی ساوه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام  میگردد
سرخپوشان  پاکدشت- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
آرمان گهرسیرجان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان - بادران تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی کرمان
سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی

هفته دوازدهم
شنبه ۱۸ آبان ۹۸
نیروی زمینی تهران- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸
مس رفسنجان- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز –داماش گیلانیان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- مس کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه
سپیدرود رشت- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء شهر قدس
شهرداری تبریز- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
آلومینیوم اراک-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک
استقلال خوزستان-رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سیزدهم
جمعه ۲۴ آبان ۹۸
گل ریحان البرز - مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
داماش گیلانیان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- استقلال خوزستان - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان
سرخپوشان  پاکدشت- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء اسلام شهر
آرمان گهرسیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی سیرجان
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر سپاسی شیراز- بادران تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خوشه طلایی ساوه- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
شنبه ۲۵ آبان ۹۸
ملوان بندرانزلی- نیروی زمینی تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی

هفته چهاردهم
شنبه ۲ آذر ۹۸
شهرداری تبریز- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نیروی زمینی تهران- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت- مس کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس رفسنجان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
نود ارومیه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
قشقایی شیراز-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
آلومینیوم اراک- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
استقلال خوزستان- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
یکشنبه ۳ آذر ۹۸
بادران تهران- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس

هفته پانزدهم
جمعه ۸ آذر ۹۸
داماش  گیلانیان - شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت
شنبه ۹ آذر ۹۸
خوشه طلایی ساوه- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
فجر سپاسی شیراز- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
گل ریحان البرز - استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان - نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان
ملوان بندرانزلی - آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
آرمان گهرسیرجان- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
نود ارومیه- بادران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
سرخپوشان  پاکدشت- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء       اسلام شهر

هفته شانزدهم
جمعه ۱۵ آذر ۹۸
رایکا بابل- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفتم تیر بابل
قشقایی شیراز- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
آلومینیوم اراک- مس کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی اراک
شهرداری تبریز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نیروی زمینی تهران- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
مس رفسنجان- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء رفسنجان
سپیدرود رشت- بادران تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
سرخپوشان  پاکدشت- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء اسلام شهر
استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز

هفته هفدهم
پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۸
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء شهر قدس
فجر سپاسی شیراز- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه
گل ریحان البرز - نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی کرمان
داماش گیلانیان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
خوشه طلایی ساوه-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
آرمان گهرسیرجان- رایکا بابل - ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی سیرجان
جمعه ۲۲ آذر ۹۸
ملوان بندرانزلی- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انزلی
انتهای پیام/ا


روی خط سایت
بیمه دات کام
تبلیغات
رسپینا - پهنای باند اختصاصی
آخرین اخبار
ازدست ندهید
دیگران چه می‌خوانند؟
تیتر پلاس

صادرات خبر
سپه
آسیاتک۳