خط داغ
کد خبر: ۳۷۰۸۱۹
تاریخ انتشار :۲۱:۰۷ - ۱۱ مهر ۱۳۹۹
سپاهان قهرمان لیگ دوومیدانی شد
تیم سپاهان اصفهان در پایان لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور به عنوان قهرمانی دست یافت.
به گزارش وانانیوز، 

 در پایان هفته سوم لیگ دوومیدانی که به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران جریان داشت، تیم سپاهان اصفهان موفق شد در سکوی نخست قرار بگیرد.

بعد از سپاهان تیم پلیمر خلیج فارس دوم شد و دانشگاه آزاد هم در جایگاه سوم ایستاد.

نتایج مرحله سوم این مسابقات به شرح زیر است:

** ۴۰۰ متر با مانع
مهدی پیرجهان از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۴۹.۳۳ ثانیه
رضا ملک پور از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۵۱.۲۹ ثانیه
علی عباسپور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۵۳.۳۳ ثانیه

** ۸۰۰ متر
پژمان یارولی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۱:۴۸.۹۱ دقیقه
امید امیریان از صنعت مس کرمان، ۱:۵۰.۴۳ دقیقه
علی عالمی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۷۳ دقیقه

** پرش طول
میثم عبداله پور از دانشگاه آزاد اسلامی، ۷.۴۲ متر
محمد قائدزاده از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۷.۱۷ متر
وحید صدیق از صنعت مس کرمان، ۷.۱۴ متر

** ۲۰۰ متر
محمدحسین ابارقی از صنعت مس کرمان، ۲۱.۲۱ ثانیه
سجاد هاشمی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۲۱.۶۴ ثانیه
میلاد ناصح جهانی از صنعت مس کرمان، ۲۱.۷۰ ثانیه

** پرتاب نیزه
صادق خادمی از صنعت مس کرمان، ۷۱.۴۷ متر
یونس یوسف وند از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۶۹.۸۸ متر
ایوب آرخی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۹.۴۵ متر

** ۳۰۰۰ متر با مانع
خلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، ۹:۱۱.۴۵ دقیقه
همایون همتی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۹:۱۲.۷۷ دقیقه
مسلم نیادوست از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۹:۲۰.۶۳

** دهگانه
عباس نیک باف از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۵۸۹۵ امتیاز
مصطفی جمشیدزهی از دانشگاه یزد، ۵۶۳۳ امتیاز
حمید قرنجیک از سلکتور، ۴۴۹۰ امتیاز

** پرش با نیزه
محمد معتمدنیا از دانشگاه آزاد اسلامی، ۴.۶۰ متر
حسین فلاح از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۴.۶۰ متر
ارشیا مصدقی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۴.۴۰ متر

** پرتاب چکش
آرکادیوش روگووسکی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۷۰.۷۰ متر
رضا مقدم از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۶۷.۱۰ متر
علی مرادی از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۲.۹۷ متر

** ۱۰۰۰۰ متر
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد اسلامی، ۳۱:۵۲.۰۱ دقیقه
مرتضی بیرانوند از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۳۱:۵۷.۰۳ دقیقه
پژمان کرزه‌ای از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ۳۱:۵۹.۳۲ دقیقه

** دو ۴ در ۴۰۰ متر امدادی
فولاد مبارکه سپاهان، ۳:۰۸.۶۸دقیقه
پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ۳:۰۹.۱۲دقیقه
دانشگاه آزاد اسلامی، ۳:۱۶.۹۹دقیقه

نتایج روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

**۱۰۰ متر
محمدحسین ابارقی از مس کرمان، ۱۰.۵۰ ثانیه
رضا قاسمی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۶۲ ثانیه
حمیدرضا نجفی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۷۲ ثانیه

**۴۰۰ متر
سجاد هاشمی از سپاهان اصفهان، ۴۶.۳۳ ثانیه
احسان طهماسبی از پلیمرخلیج فارس، ۴۶.۶۷ ثانیه
رضا ملک‌پور از سپاهان اصفهان، ۴۷.۶۴ ثانیه

**۱۵۰۰ متر
سیدامیر زمانپور از سپاهان اصفهان، ۳:۴۸.۹۱ دقیقه
مسلم‌نیادوست از سپاهان اصفهان، ۳:۵۲.۳۸ دقیقه
پژمان یارولی از پلیمرخلیج فارس، ۴:۰۰.۳۳ دقیقه

**۵۰۰۰ متر
همایون همتی از پلیمرخلیج فارس، ۱۴:۴۹.۶۰ دقیقه
جلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۱.۷۱ دقیقه
خلیل ناصری از دانشگاه آزاد، ۱۴:۵۲.۲۷ دقیقه

**۱۰۰۰۰ متر پیاده روی
حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۵:۳۶.۰۹ دقیقه
آرمین شاه‌ملکی از سپاهان اصفهان، ۴۶:۰۹.۰۱ دقیقه
امیرحسین اسدی‌منش از پلیمرخلیج فارس، ۴۶:۱۷.۰۷ دقیقه

**۱۱۰ متر بامانع
مهدی پیرجهان از پلیمرخلیج فارس، ۱۴.۳۰ ثانیه
مسعود کامران از دانشگاه آزاد، ۱۴.۳۳ ثانیه
رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، ۱۴.۵۳ ثانیه

**پرش سه گام
حمیدرضا کیا از پلیمرخلیج فارس، ۱۵.۹۱ متر
هادی مداحی از سپاهان اصفهان، ۱۵.۷۴ متر
علی عقیلی از مس کرمان، ۱۵.۴۵ متر

**پرش ارتفاع
کیوان قنبرزاده از سپاهان اصفهان، ۲.۱۸ متر
رضا سلیمی از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۵ متر
حسین بیزار از پلیمرخلیج فارس، ۲.۰۰ متر

**پرتاب وزنه
محمدرضا طیبی از پلیمرخلیج فارس، ۱۸.۹۵ متر
عبدالله جمشیدی از مس کرمان، ۱۸.۵۱ متر
شاهین مهردلان از سپاهان، ۱۸.۴۵ متر

**پرتاب دیسک
حسین رسولی از دانشگاه آزاد، ۵۸.۰۰ متر
بهنام شیری از پلیمرخلیج فارس، ۵۷.۰۷ متر
صادق صمیمی از پلیمرخلیج فارس، ۵۲.۲۳ متر

** ۴ در ۱۰۰ متر امدادی
سپاهان اصفهان، ۴۱.۶۹ ثانیه
دانشگاه آزاد، ۴۲.۴۸ ثانیه
دانشگاه یزد، ۴۲.۷۶ ثانیه

 در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سپاهان اصفهان، پلیمر خلیج فارس، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، سلکتور، دانشگاه یزد، هیئت خراسان شمالی، هیئت فارس، عقاب نیروی هوایی، هیئت چهار محال و بختیاری، هیئت اصفهان و ناشنوایان حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
آخرین اخبار
دیگران چه می‌خوانند؟
پرطرفدارترین