برنامه دور دوم لیگ برتر فوتسال مشخص شد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - April 15 2021
خط داغ
کد خبر: ۳۹۸۰۴۶
تاریخ انتشار :۱۴:۴۷ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
برنامه دور دوم لیگ برتر فوتسال مشخص شد
برنامه کامل دیدارهای دور دوم لیگ برتر فوتسال که برای تعیین قهرمان مسابقات خواهد بود، اعلام شد.
به گزارش وانانیوز، 
 برنامه کامل مرحله دوم لیگ برتر فوتسال (شش تیم بالای جدول) به شرح زیر است:

هفته اول
20 اسفند - ساعت 15

* کراپ الوند - سن‌ایچ ساوه، سالن یادگار امام (ره) الوند
* گیتی‌پسند اصفهان - مس سونگون، سالن پیروزی اصفهان
* فرش‌آرای مشهد - مقاومت البرز، سالن شهیدبهشتی مشهد

هفته دوم
25 اسفند - ساعت 15

* گیتی‌پسند اصفهان - کراپ الوند، سالن پیروزی اصفهان
* مقاومت البرز - سن‌ایچ ساوه، سالن انقلاب کرج
* مس سونگون - فرش‌آرای مشهد، سالن شهید پورشریفی تبریز

هفته سوم
12 فروردین 1400 - ساعت 16

* کراپ الوند - مقاومت البرز، سالن یادگار امام (ره) الوند
* فرش‌آرای مشهد - گیتی‌پسند اصفهان، سالن شهید بهشتی مشهد
* سن‌ایچ ساوه - مس سونگون ورزقان، سالن فجر ساوه

هفته چهارم
18 فروردین - ساعت 16

* فرش‌آرای مشهد - کراپ الوند، سالن شهید بهشتی مشهد
* مس سونگون - مقاومت البرز،‌ سالن شهید پورشریفی تبریز
* گیتی‌پسند اصفهان - سن‌ایچ ساوه، سالن پیروزی اصفهان

هفته پنجم
24 فروردین، ساعت 16

* کراپ الوند - مس سونگون، سالن یادگار امام (ره) الوند
* سن‌ایچ ساوه - فرش‌آرای مشهد، سالن فجر ساوه
* مقاومت البرز - گیتی‌پسند اصفهان، سالن انقلاب کرج

هفته ششم
29 فروردین، ساعت 22

*‌ سن‌ایچ ساوه - کراپ الوند، سالن فجر ساوه
*‌ مس سونگون - گیتی‌پسند اصفهان، سالن مسابقه متعاقباً اعلام می‌شود
*‌ مقاومت البرز - فرش‌آرای مشهد، سالن انقلاب کرج

هفته هفتم
3 اردیبهشت،‌ ساعت 22

* کراپ الوند - گیتی‌پسند اصفهان، سالن یادگار امام (ره) تبریز
* سن‌ایچ ساوه - مقاومت البرز،‌ سالن فجر ساوه
* فرش‌آرای مشهد - مس سونگون، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته هشتم
9 اردیبهشت، ساعت 22

* مقاومت البرز - کراپ الوند، سالن انقلاب کرج،
* گیتی‌پسند اصفهان - فرش‌آرای مشهد، سالن پیروزی اصفهان
* مس سونگون - سن‌ایچ ساوه، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته نهم
16 اردیبهشت، ساعت 22

* کراپ الوند - فرش‌آرای مشهد، سالن یادگار امام (ره) الوند
* مقاومت البرز - مس سونگون، سالن انقلاب کرج
* سن‌ایچ ساوه - گیتی‌پسند اصفهان، سالن فجر ساوه

هفته دهم
23 اردیبهشت - ساعت 16

* مس سونگون - کراپ الوند، سالن شهید پورشریفی تبریز
* فرش‌آرای مشهد - سن‌ایچ ساوه، سالن شهید بهشتی مشهد
* گیتی‌پسند اصفهان - مقاومت البرز، سالن پیروزی اصفهان

انتهای پیام/

 
منبع: تسنیم
آخرین اخبار
دیگران چه می‌خوانند؟
پرطرفدارترین