اعلام گروه بندی و برنامه کامل بازی های مرحله مقدماتی فوتسال جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲
سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - January 18 2022
خط داغ
کد خبر: ۴۴۷۹۶۴
اعلام گروه بندی و برنامه  کامل بازی های مرحله مقدماتی فوتسال جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲
گروه بندی و برنامه بازی‌های مسابقات مرحله مقدماتی جام ملت‌های فوتسال آسیا اعلام شد.
به گزارش وانانیوز، 

صبح امروز سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرعه کشی مرحله گروهی مقدماتی جام ملت های آسیا فوتسال 2022 را اعلام کرد.در این قرعه کشی تیم ملی فوتسال کشورمان در گروه اول با تیمهای ملی  قرقیزستان، ترکمنستان و مالدیو رقیب شد. گروه دوم مسابقات نیز تیم های ازبکستان، تاجیکستان، افغانستان و نپال شدند.

این مسابقات از 16 الی 27 فروردین 1400 به میزبانی قرقیزستان برگزار می شود.

برنامه بازی های ایران در مرحله مقدماتی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲ به شرح زیر است:

(۲۱ فروردین ۱۴۰۱) ایران – مالدیو

 (۲۲ فروردین ۱۴۰۱) ترکمنستان – ایران

 (۲۳ فروردین ۱۴۰۱) ایران – قرقیزستان

قرعه کشی و گروبندی سایر تیمها به شرح زیر است:

منطقه غرب آسیا

گروه A: لبنان- عربستان صعودی- فلسطین– عمان

گروه B: عراق- بحرین- امارات متحده عربی

منطقه جنوب و مرکز آسیا

گروه A: ایران- قرقیزستان- ترکمنستان-مالدیو

گروه B: ازبکستان- تاجیکستان- افغانستان-نپال

منطقه شرق آسیا

گروه A: ژاپن- چین- مغولستان

گروه B: چین تایپه- کره جنوبی- هنگ‌کنگ

منطقه غرب

(میزبان: امارات متحده عربی)

برنامه کامل رقابت ها به شرح زیر است:

روز نخست (۱۶ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* لبنان – عمان

* عربستان سعودی – فلسطین

گروه B:

* امارات متحده عربی – عراق

روز دوم ( ۱۷ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* عمان – عربستان سعودی

* فلسطین – لبنان

گروه B:

* بحرین – امارات متحده عربی

روز سوم ( فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* لبنان – عربستان سعودی

* فلسطین – عمان

گروه B:

* عراق – بحرین

روز چهارم ( ۲۰ فروردین ۱۴۰۱):

پلی‌آف

* سروم گروه A – سوم گروه B

منطقه مرکز و جنوب (میزبان: قزقیزستان):

روز نخست (۲۱ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* ایران – مالدیو

* قرقیزستان – ترکمنستان

گروه B:

* ازبکستان – نپال

* تاجیکستان – افغانستان

روز دوم ( ۲۲ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* مالدیو – قرقیزستان

* ترکمنستان – ایران

گروه B:

* نپال – تاجیکستان

* افغانستان – ازبکستان

روز سوم ( ۲۳ فروردین ۱۴۰۱):

گروه A:

* ایران – قرقیزستان

* ترکمنستان – مالدیو

گروه B:

* ازبکستان – تاجیکستان

* افغانستان – نپال

منطقه شرق (میزبان و تاریخ نامشخص):

روز نخست:

گروه A:

* مغولستان – ژاپن

گروه B:

* هنگ کنگ – چین تایپه

روز دوم:

گروه A:

* چین – مغولستان

گروه B:

* کره جنوبی – هنگ کنگ

روز سوم:

گروه A:

* ژاپن – چین

گروه B:

* چین تایپه – کره جنوبی

روز چهارم:

پلی‌آف:

* دوم گروه A – دوم گروه B

انتهای پیام/

منبع: فارس
برچسب ها: #اخبار ورزشی
جدیدترین اخبار
دیگران چه می‌خوانند؟
پرطرفدارترین