اصفهان آهن ۱
آهن ملل
قصر شیرین
ایرانسیل
قصر شیرین موبایل
ایرانسیل موبایل
کد خبر: ۵۳۴۳۰۵
کشتی فرنگی قهرمانی جهان| شاگردان رنگرز حریفان خود را شناختند
قرعه‌کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان امروز (چهارشنبه) در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.
۲۰:۳۶ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
وانانیوز|

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان سی‌ام شهریور تا دوم مهر ماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود. قرعه‌کشی اوزان دهگانه این مسابقات برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

براساس این گزارش، در وزن 55 کیلوگرم که 21 شرکت‌کننده دارد، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سابولس لوسونس از صربستان می‌رود. الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان در گروه دادمرز حضور دارد.

در وزن 60 کیلوگرم که 41 نفر حضور دارند، مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ‌اُف از آمریکا مبارزه می‌کند. ژولومان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان و کریم کاظم کمال دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از ترکیه در گروه نماینده کشورمان حضور دارند.

ایمان محمدی در وزن 63 کیلوگرم که 25 نفر شرکت‌کننده دارد، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان گئورگی تیبیلوف از صربستان و مایربک سلیم‌اف از لهستان می‌رود. مراد ممدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان در گروه محمدی حضور دارد.

همچنین در وزن 67 کیلوگرم که 42 کشتی‌گیر در آن شرکت کرده‌اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان کشتی می‌گیرد. حسرت جعفراف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز قهرمان وزن 60 کیلوگرم المپیک از کوبا نیز در گروه گرایی حضور دارند.

در وزن 72 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، سیددانیال سهرابی در دور نخست با آرتور پولیتایف از اوکراین سرشاخ می‌شود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف علی ارسلان قهرمان جهان از صربستان می‌رود.

محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم که با حضور 46 کشتی‌گیر برگزار می‌شود، در دور اول با آدلت تیولیوبایف از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با نائو کوزاکا از ژاپن روبه‌رو می‌شود. یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه و آکژول محموداف قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک از قرقیزستان در گروه گرایی قرار دارند.

علیرضا مُهمدی در وزن 82 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کوواسویچ از صربستان و شوهی یابیکیو دارنده مدال برنز المپیک از ژاپن خواهد رفت. یاروسلاو فیلچاکوف دارنده مدال برنز جهان از اوکراین و ماکسیم مانوکیان قهرمان اسبق جهان از ارمنستان در گروه مُهمدی حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم که 43 نفر شرکت کرده‌اند، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الیاس پاگکالیدیس از یونان مبارزه می‌کند. ژان بلنیوک قهرمان جهان و المپیک از اوکراین، علی جنگیز دارنده مدال برنز جهان از ترکیه در گروه نماینده کشورمان حضور دارند.

محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم که 38 نفر حضور دارند، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با مارکوس راگینگر از اتریش کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی مقابل این حریف، در دور سوم با برنده مسابقه کیم از کره و کورنیزاک از لهستان پیکار می‌کند. آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در بالای گروه قرار دارد و تا فینال با نماینده کشورمان روبه‌رو نخواهد شد.

در وزن 130 کیلوگرم که 31 شرکت‌کننده دارد، امین میرزازاده در دور نخست به مصاف ادوارد سوقومونیان از برزیل می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم با برنده کشتی میان ویشنویتسکی از اوکراین و اوکومورا از ژاپن پیکار می‌کند. اوسکار پینو هیندز دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان از کوبا در گروه میرزازاده حضور دارد و رضا کایالپ قهرمان جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از ترکیه در بالای جدول حضور دارد و تا دیدار فینال با نماینده کشورمان روبه‌رو نخواهد شد.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات اوزان 55، 82، 77 و 130 کیلوگرم روزهای 30 و 31 شهریور، مسابقات اوزان 72، 60 و 97 کیلوگرم روزهای 31 شهریور و اول مهر ماه و مسابقات اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم روزهای شنبه و یکشنبه اول و دوم مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

سلام پرواز
سلام پرواز ۲
ارسال نظر
تبلیغات
رپرتاژ تریبون
جدیدترین اخبار
دیگران چه می‌خوانند؟
پرطرفدارترین