برنامه هفته های بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگ دسته اول اعلام شد
چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - April 21 2021
خط داغ
کد خبر: ۴۰۳۰۵۴
برنامه هفته های بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگ دسته اول اعلام شد
برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگ دسته اول باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.
به گزارش وانانیوز، 

 برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و یکم
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

آرمان گهر سیرجان- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۲۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر شهید سپاسی شیراز- مس کرمان - ساعت ۲۰- ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- نود ارومیه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
هوادار تهران -خوشه طلایی ساوه- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- بادران تهران  - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- چوکا تالش - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
خیبر خرم آباد- پارس جنوبی جم بوشهر - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست و دوم
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

پارس جنوبی جم -فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت۲۰- ورزشگاه تختی جم
قشقایی شیراز -شاهین شهرداری بوشهر – ساعت۲۰- ورزشگاه پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه متعاقباً اعلام 
ملوان بندر انزلی- خیبر خرم آباد – ساعت۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی انزلی
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آرمان گهر سیرجان- استقلال خوزستان – ساعت۱۹:۴۵ - ورزشگاه امام علی سیرجان
استقلال ملاثانی- شهرداری آستارا – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران- هوادار تهران – ساعت۲۰:۱۵ - ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش- رایکا بابل – ساعت۲۰:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه- مس کرمان– ساعت۲۰:۴۵ - ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

هفته بیست و سوم
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

مس کرمان - خوشه طلایی ساوه– ساعت۱۹:۵۰ - ورزشگاه امام علی کرمان
رایکا بابل -آرمان گهر سیرجان – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجرشهید سپاسی شیراز- بادران تهران – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- پارس جنوبی جم  – ۲۰:۱۵ - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خیبر خرم آباد- قشقایی شیراز – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران -چوکا تالش – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه شهداء اسلامشهر
شهرداری آستارا- نود ارومیه – ۲۰:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- استقلال ملاثانی  – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج

هفته بیست و چهارم
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

قشقایی شیراز- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل- استقلال خوزستان - ساعت ۱۹:۲۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
خوشه طلایی ساوه- شهرداری آستارا - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام
بادران تهران- گل ریحان البرز - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش- مس کرمان - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
آرمان گهر سیرجان- خیبرخرم آباد- ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه امام علی سیرجان
پارس جنوبی جم- هوادار تهران - ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- نود ارومیه - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

ملوان بندرانزلی- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه تختی انزلی

هفته بیست و پنجم
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه - ساعت و ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.
فجرشهید سپاسی شیراز- استقلال ملاثانی  - ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه پارس شیراز
خیبر خرم آباد- رایکا بابل - ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد
هوادار تهران -آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- چوکا تالش - ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- قشقایی شیراز  - ساعت ۲۰– ورزشگاه امام علی کرمان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی جم  - ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز
پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
گل ریحان البرز- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۹:۳۰—ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر- بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

انتهای پیام/

آخرین اخبار
دیگران چه می‌خوانند؟
پرطرفدارترین